Powypadkowe (uszkodzenia ciała)

Odszkodowania powypadkowe (uszkodzenia ciała)

Jeżeli rezultatem wypadku był uszczerbek na zdrowiu i uważasz, że wysokość odszkodowania nie jest zadowalająca, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, zwrot kosztów leczenia, zwrot kosztów leków, zwrot kosztów rehabilitacji.

Odszkodowania powypadkowe – dlaczego warto korzystać z naszej pomocy?

Nikt nie jest w stanie wymyślić lekarstwa na pecha. Towarzyszy on nam praktycznie na każdym etapie życia, powodując niekiedy przykre zdarzenia. Poślizgnięcie się na chodniku, wypadek w pracy, kolizja samochodowa lub inne nieszczęścia mogą przytrafić się każdemu.

Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu pomocy osobom, które uległy nieszczęśliwym wypadkom. Profesjonalnie i kompleksowo pomagamy dojść swoich racji i uzyskać odszkodowanie, przykładowo od zarządców dróg czy osiedli.

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

  • Mamy doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań za poniesione w wyniku wypadku urazy nie tylko fizyczne (złamania, rany, stłuczenia itp.), ale także psychiczne (np. nerwice, stany lękowe itd.).
  • Znamy prawo i umiemy je wykorzystać, więc wiemy, jak działać skutecznie.
  • Wynagrodzenie pobieramy tylko w przypadku, gdy odzyskasz odszkodowanie.

Wypadek przy pracy

Jeśli Twój wypadek miał miejsce w trakcie pracy, najprawdopodobniej otrzymasz jednorazowe odszkodowanie, zasiłek chorobowy lub rentę od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Jednakże są sytuacje – gdy wypadek nastąpił np. wskutek nieprzestrzegania przez pracodawcę przepisów BHP, błędnych działań kierownictwa czy innych zaniedbań – w których można dochodzić roszczeń odszkodowawczych od odpowiedzialnych za wypadek podmiotów.

Wypadek komunikacyjny

Jeżeli wypadek był spowodowany z winy sprawcy, zarówno Ty, jaki i wszyscy pasażerowie możecie dochodzić swoich roszczeń z polisy OC winnego wypadku.

Jeżeli wypadek miał miejsce z Twojej winy, możesz ubiegać się o odszkodowanie ze swojej (jeśli taką posiadasz) polisy NNW – Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, natomiast pasażerowie mogą dochodzić swoich roszczeń z Twojej polisy OC.

 

Poślizgnięcie się, upadek na chodniku

Bardzo często w wyniku nienależytego utrzymania w czystości chodników dochodzi do poślizgnięć i upadków, w wyniku których powstają złamania, zwichnięcia, stłuczenia i inne urazy.

Szczególne nasilenie takich zdarzeń ma miejsce zimą, gdy większość chodników jest zaśnieżonych i oblodzonych. Za taki stan rzeczy odpowiadają zarówno spółdzielnie mieszkaniowe, zarządcy nieruchomości, zarządcy dróg, jak również najemcy i właściciele nieruchomości użytkowych.

Jeżeli uległeś tego rodzaju wypadkowi, możesz dochodzić odszkodowania od odpowiedzialnej za należyty stan nawierzchni osoby. Pamiętaj! Zadbaj o dokumentację fotograficzną miejsca zdarzenia, świadków i inne dowody, które pomogą w procesie uzyskania odszkodowania.

Dochodzenie odszkodowania - jak pomagamy?

Skupiamy się na działaniach, które w możliwie najkrótszym czasie doprowadzą do wypłaty odszkodowania. Realizujemy usługi zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym.

Nie płacisz za obsługę, a jedynie za realne efekty.


W pracy z klientami stawiamy na uczciwość, dlatego zawsze zaczynamy od szczerej rozmowy oraz prześledzenia dokumentacji i drogi prawnej. Dopiero wtedy proponujemy konkretne i kompleksowe działania.

Nasi specjaliści po zapoznaniu się z dokumentacją oraz oczekiwaniami, zaproponują najkorzystniejszą formę pomocy.

 

Skontaktuj się z nami

Miałeś wypadek lub kolizję?

Odzyskaj należne Ci odszkodowanie. Zweryfikujemy wysokość należnego świadczenia, wystąpimy o zadośćuczynienie, rentę, zwrot kosztów leczenia... Prowadzimy sprawy na drodze sądowej. Honorarium pobieramy dopiero po odzyskaniu świadczenia.

Miałeś wypadek lub kolizję?

Odzyskaj należne Ci odszkodowanie. Zweryfikujemy wysokość należnego świadczenia, wystąpimy o zadośćuczynienie, rentę, zwrot kosztów leczenia... Prowadzimy sprawy na drodze sądowej. Honorarium pobieramy dopiero po odzyskaniu świadczenia.