Samochodowe

Z NAMI SPRAWA STAJE SIĘ PROSTA!

Zajmujemy się prowadzeniem spraw, których celem jest uzyskanie odpowiedniej rekompensaty za uszkodzenie pojazdu. Zatrudniamy specjalistów, którzy pomagają rozwiązać wszystkie problemowe kwestie z tym związane. Gwarantujemy również pomoc prawną. Naszym zadaniem jest dbanie o to, aby wypłata odszkodowania następowała zgodnie z przepisami polskiego prawa i w należnej wysokości!

Odszkodowania komunikacyjne należą się nie tylko wtedy, gdy auto uległo częściowemu uszkodzeniu, ale także – całkowitemu zniszczeniu. Niestety, na drodze postępowania likwidacyjnego firmy ubezpieczeniowe stosują różnego rodzaju mechanizmu, zaniżając kwotę przeznaczoną dla poszkodowanego.

Udzielamy pomocy wszystkim, którzy nie wiedzą, jak skutecznie dochodzić swoich praw oraz w jaki sposób interpretować decyzje firm ubezpieczeniowych, a także tym, którzy po prostu nie chcą tracić na to czasu i przysparzać sobie dodatkowych stresów. Gwarantujemy, że – dzięki współpracy z nami – osiągniesz swój cel szybko i bez zbędnych emocji.

OC

Odszkodowania z OC sprawcy – dlaczego warto korzystać z naszej pomocy?

Specjalizujemy się w sprawach dotyczących likwidowania szkód z polisy OC sprawcy, dlatego realnie pomagamy odzyskać odszkodowania w wysokości satysfakcjonującej zgłaszających się do nas klientów. Dbamy o to, aby osoba pokrzywdzona otrzymała odszkodowanie pozwalające na pełną rekompensatę poniesionych strat majątkowych.

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

  • Doskonale znamy przepisy polskiego prawa oraz regulaminy firm ubezpieczeniowych, dlatego jesteśmy skuteczni.
  • Dzięki naszemu kompleksowemu podejściu do każdej sprawy, oszczędzamy czas naszych klientów.
  • Pobieramy wynagrodzenie wyłącznie w przypadku wypłaty świadczenia.
  • Można u nas skorzystać z opcji dopłaty do odszkodowania (odkupu odszkodowania).

Odzyskiwanie odszkodowań z OC sprawcy – co warto wiedzieć?

Zgodnie z przepisami polskiego prawa firmy ubezpieczeniowe są zobowiązane do tego, aby zwrócić poszkodowanemu kwotę, która pozwoli na przywrócenie auta do takiej samej sprawności, jak przed wypadkiem. Niestety rzeczywistość bywa inna. Firmy ubezpieczeniowe przy wyliczaniu kwoty do wypłaty stosują nieuczciwe praktyki, m.in.:

  • naliczają amortyzację za części zamienne,
  • zaniżają koszty zakupu części oraz robocizny,
  • stosują powszechnie rozliczenie na zasadzie szkody całkowitej.


Jeżeli więc proponowane odszkodowanie jest nieadekwatne, nie warto podpisywać ugody, a skierować kroki do nas. Pomożemy w uzyskaniu należytej kwoty odszkodowania, wyjaśnimy również, jak powinno wyglądać prawidłowe rozliczenie.

Dochodzenie odszkodowań z OC sprawcy – jak pomagamy?

Każdy przypadek poprzedzony jest staranną analizą dokumentów oraz rozmową. Staramy się sprawić, żeby współpraca z nami była dla Ciebie jak najbardziej wygodna, dlatego kontaktujemy się z firmą ubezpieczeniową oraz innymi organami i instytucjami w Twoim imieniu.

Weryfikujemy kosztorysy naprawy, szacujemy wartość pojazdu, a także bierzemy pod uwagę inne czynniki mające wpływ na wysokość rekompensaty.

Autocasco

Odszkodowania z Autocasco – dlaczego warto korzystać z naszej pomocy?

Jedną z naszych specjalności jest odzyskiwanie wysokich odszkodowań z polis Autocasco. Mamy w tym obszarze bogate doświadczenie i możemy się poszczycić bardzo wysoką skutecznością.

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

  • Mamy doświadczoną kadrę, która doskonale zna sposoby zaniżania kwot odszkodowań przez ubezpieczycieli.
  • Na każdym etapie współpracy oferujemy darmową pomoc prawną.
  • Wynagrodzenie pobieramy wyłącznie w przypadku uzyskania odszkodowania.

Odzyskiwanie odszkodowania z Autocasco – co warto wiedzieć?

Ubezpieczenie Autocasco jest nieobowiązkowe i nie każdy je posiada. Przypominamy, że istnieje wiele wariantów ubezpieczeń AC, dlatego przed podpisaniem umowy z usługodawcą należy uważnie przeczytać Ogólne Warunki Ubezpieczenia, ewentualnie zasięgnąć porady prawnika i wyjaśnić wszystkie niejasności. Czytając uważnie umowę, znajdziesz wiele zapisów mówiących o tym, w jakich przypadkach odszkodowanie nie będzie wypłacone.

Dosyć powszechnie stosowaną praktyką jest zaniżanie przez towarzystwa ubezpieczeniowe kwoty odszkodowania. Te proponowane nie pokrywają realnych kosztów naprawy pojazdu.

Dochodzenie odszkodowania – jak pomagamy?

Nasza wiedza i zdobyte na przestrzeni wielu lat doświadczenie pozwala realnie ocenić, jak wysokie odszkodowanie się Tobie należy.

Po analizie dokumentacji i rozmowie, reprezentujemy Cię w kontaktach z ubezpieczycielem, w celu negocjacji wysokości odszkodowania. Angażujemy do pracy najlepszych fachowców, którzy sprawdzają i weryfikują kosztorys naprawy, wartość pojazdu i inne czynniki mające wpływ na wysokość Twojego odszkodowania.

Szkoda całkowita

W niektórych przypadkach szkody są rozliczane na zasadzie tzw. szkody całkowitej. Polega to na tym, iż odszkodowanie jest liczone jako różnica jako różnica wartości samochodu przed wypadkiem i po wypadku. W większości przypadków takie wyliczenie jest niekorzystne dla poszkodowanego. Pomagamy w uzyskaniu wyższego odszkodowania.

Nasi specjaliści po zapoznaniu się z dokumentacją oraz oczekiwaniami, zaproponują najkorzystniejszą formę pomocy.

Skontaktuj się z nami

Miałeś wypadek lub kolizję?

Odzyskaj należne Ci odszkodowanie. Zweryfikujemy wysokość należnego świadczenia, wystąpimy o zadośćuczynienie, rentę, zwrot kosztów leczenia... Prowadzimy sprawy na drodze sądowej. Honorarium pobieramy dopiero po odzyskaniu świadczenia.

Miałeś wypadek lub kolizję?

Odzyskaj należne Ci odszkodowanie. Zweryfikujemy wysokość należnego świadczenia, wystąpimy o zadośćuczynienie, rentę, zwrot kosztów leczenia... Prowadzimy sprawy na drodze sądowej. Honorarium pobieramy dopiero po odzyskaniu świadczenia.